Genel Satış Şartları

Genel Satış Şartları


1- Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
2- Siparişleriniz faks’la, e-mail veya direkt sözleşme yapılarak banka dekontunuzun firmamıza gönderilmesi ile siparişiniz geçerlilik kazanır.
Sözlü geçilen siparişler değerlendirmeye alınmaz.
3- Siparişlerin %50’si iş başlangıcında peşin, kalan bakiye mal tesliminden itibaren anlaşmaya göre, çek veya nakit olarak tahsil edilir.
4- İnternet üzerinden verilen bütün siparişler sipariş bedelinin tamamı hesabımızda görüldüğü tarihten itibaren işleme alınır.
5- Kaporası alınmayan işler, kesinlikle imalata alınmaz.
6- Tasarım Çalışması, Orjinal film, klişe,baskı ve bıçak masrafları müşteriye aittir
7- Bütün Siparişleriniz Karşı Ödemeli Kargo ile Firmanıza teslim edilir.  Anadolu, Avrupa ve diğer yabancı ülkelerin müşterileri için ürünlerinin sevkiyatı ambar ve kargoya sevk hizmeti ücreti müşteriye ait olmak üzere tarafımızdan yapılır.
8- Ürünler müşteri adresine seyahat eder.Ürünlerin firmamız çıkışından sonra, nakliye esnasında meydana gelebilecek zarar ziyan gecikme ve kaybolmalardan firmamız sorumlu değildir.Talep halinde bedeli müşteri tarafından ödenmek üzere sigorta yapılır.
9- Numune ücrete tabidir. Siparişlerde sipariş formlarındaki yazılı oranlardaki fazlalık ve eksiklik, müşteriye fatura edilir.(+%5 %10 %15 / -%5 %10 %15)
10- Firmamıza verilen tüm renk numunelerinde, renkler %3 ile %15 arası renk farkı (ton farkı) olabilir. Birebir renk elde etmek mümkün olmayabilir.
11- Teslim edilen ürünlerde bozuk ve hatalı ürün olduğu taktirde, firmamız ürünün yenisiyle değiştirmekle sınırlıdır. Bozuk hatalı ürün dışında iade alınmaz. Hasar tesbit edilen ürünler mal tesliminden itibaren istanbul müşterileri için, 10 Anadolu müşterileri için 15 Yurt Dışındaki müşterilerimiz için 20 İş günüdür. Bu süreyi geçen itirazlar dikkate alınmaz.
12- 7 gün içinde itirazı yapılmayan muhasebe yanlışlıklarında, firmamızın kayıtları geçerlidir.
13- Grafik hazırlığı verilen belgelerin daktilo veya bilgisayarlardan yazılı olması gerekiyor.
14- Grafik onayının verildiği tarihten itibaren, termin tarihi geçerlidir.
15- Firmamızda açık hesap çalışma sistemi yoktur.
16- Sipariş iptal işlemi yazılı olarak yapılması gerekmektedir. Firmamızın onayı ile üretimin bulunduğu safhaya göre değişiklik veya iptal kabul edilir. İptal durumunda üretimin kaldığı safha bedeli talep edilir.
17- Alınan siparişler, Davetiye için 2-3 iş günü Diğer ürünlerimiz için 7-10 iş günü içinde teslim edilir. Ancak, bu süre sipariş miktarına ve talep edilen zamanın yoğunluğuna göre değişebilir.
18- Ödemesi yapılmayan hiç bir siparişin teslimatı yapılmaz. Lütfen ödemenizi mal teslimatından sonra yapmayı teklif etmeyiniz.
19- Verilen fiyatlar, peşin fiyatlardır. Kredi kartı ile yapılan tek çekim ödemeler de peşin kabul edilecektir.
20- Bazı ürünlerde ekran görüntüsü ile ürünün orjinal hali arasında ton farkı olabilir.
21- İstediğiniz ürünün grafik çalışması tarafınıza e-mail olarak gönderilir. Grafik çalışması onayı alınmadan hiç bir sipariş işleme alınmaz.  Müşteri grafik çalışmasına onay verdikten daha sonra çıkabilecek dizgi hatalarına karşı firmamız sorumlu değildir. İnternet üzerindeki siparişlerde grafik onayı ve ödemesi alınan siparişlerde tekrar bilgi değiştirilmesi veya sipariş onayı kesinlikle mümkün değildir. Lütfen grafik çalışmalarınızı iyice kontrol ettikten sonra onay veriniz. Daha sonra herhangi bir nedenle siparişini askıya alan veya iptal eden Yurtiçi müşterilerimizden 75 tl Yurtdışı müşterilerimizden 50 Euro grafik tasarım ücreti siparişini iptal eden veya askıya alan müşteriden tahsil edilecektir.
22- Davetiyelerin aksesuarların birleştirilmesi ve zarflama işlemleri müşterilere aittir.
23- Bütün Siparişleri veren müşterilerimiz Genel Satış Şartlarındaki 24 madde yi aynen kabul etmiş sayılır. Uyuşmazlık hallerinde T.C. İstanbul Mahkemeleri Yetkilidir.
24- DÜNYA REKLAM MATBAA DAVETİYE PROMOSYON PLASTİK ve DERİ ÜRÜNLERİ SAN. olarak size yapmış olduğumuz işin, hayırlı ve yararlı olmasını temenni eder, işlerinizde başarılar dileriz.

Paylaşmak Güzeldir...!